0532 217 93 52

W

Petek Temizliği

Dolu ve kirli petek temizliği, doğalgazdan tasarruf etmek ve nereden hangi fiyata petek temizliği işlemini yaptırabilirim gibi sıkıntılara kesin çözüm Protesisat’tır. Peteklerde oluşmuş balçık ve kirli, kalıcı atıklardan veya peteklerdeki geç ısınma, yalnızca üst, yalnızca alt kısımlarının ısınması gibi sorunları ortadan kaldırmak protesisat ile mümkün.

Öncelikle memnun kalmanızı sağlayacak bazı durumları sizlerle paylaşalım. Yaşanan sorunları ve çözümlerini sizlerle inceleyelim. Okuduktan sonra petek yaptırmanızı sağlayacak bazı durumları gözlemlerle sabit olmak üzere sizlerle paylaşalım.

Okuduktan sonra petek temizliği yaptırmanızı sağlayacak bazı nedenler :

– Petek temizliği yaptırdıktan sonra önceki kombi ayarınıza kıyasla orta ayarınızı derecede tutarak üstün miktarda ısı elde etmeniz mümkün olacaktır.

-Doğalgaz faturanıza olumlu yansıyacak ve önceki faturalarınızdan daha aşağı miktarda paralar ödeyeceksiniz.

-Dolmuş petekler ile dolmamış petekler arasındaki ısı farklılığı ortadan kalkacak ve tüm odalarda bulunan petekler odaların sıcaklıklarını eşit miktarda tutacaktır.

-Kombi sıcak suyu daha az pompalamak zorunda kalacak ve bu da kombi ve ekipmanlarının daha az yıpranmasını dolayısıyla uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

-Kombiye yakınlık veya uzunluk bakımından kullanmadığınız zor ısınan dediğiniz bir oda kalmayacak en uzak oda dahi aynı miktarda ısınacak.

-Temizleme sırasında peteklerin içinde kullanılan kimyasal ürünler sayesinde petek uzun süre boyunca kirlenmeyecek bu kimyasal temizleyiciler buna engel olacaktır.

-peteklerdeki tesisat borularında herhangi bir kaçak varsa firmamız sayesinde belirlenip petek temizleme dışında hiç bir ücret talep edilmeden eski sağlamlığı sağlanacaktır.

Firmamız petek temizliğini nasıl mı yapıyor?

Petek temizliğine tek tek bütün tesisattaki petekleri inceleyerek başlıyoruz, temizlemeye tesisat boruları dahi dahil edilip kimyasal temizleyiciler ile temizliyoruz. Bu işlemler sırasında hiç bir petek yerinden sökülmüyor ve herhangi bir oynatma söz konusu olmuyor. Tüm bu temizlenen peteklerdeki atıkları ise banyodaki petekten çıkış sağlayıp tüm atıkları bu şekilde imha ediyoruz. Tüm bu hizmetlerden sonra geç ısınma, peteklerin sadece altının veya sadece üst kısmının ısınması gibi sorunlar tamamen ortadan kalkmış olmakla beraber ciddi anlamda bir ısı memnuniyeti başlayacaktır. protesisat olarak firmamız tüm İstanbul ilçelerine hizmet sunmakta ve herhangi bir fiyat farkı gözetmeksizin her ilçeye aynı fiyattan petek temizleme işlemi yapılmaktadır.