0532 217 93 52

W

Kaynaklı Ana Kolon Tesisatı

Bina girişinden yani ana kesme vanasından sayaç girişlerinde bulunan vanalar dahil bütün vanalara ve boru hattına ana kolon tesisatı denmektedir. Firmamız kaynaklı ana kolon tesisatı bağlantısı konusunda uzmandır.

Kolon boruları kat içinde ve arasında olan döşeme geçişinde koruyucu boru sayesinde içten geçmeli şekilde olmaktadır. Koruyucu boru sayesinde ki döşeme sızdırmaz şekilde yapan Firmamız gerekli her şeye önem vermektedir.

Kolon tesisatı göz önünde tutularak uygun ve düzgün aralıkla borulardaki kelepçeye, yatayda döşenen borulardaysa kelepçeli ve konsollu duvarlara güzel bir şekilde monte ederken sağlam bir yapıda oluşturmaktadır.

Boru çapları ne kadar büyük olursa ve borular ağır ve taşınmaz olursa duvar yada zemine boru desteği ile size hizmet verir. Kolon tesisatları uygun bir şekilde döşenirken; soğuk bükme yöntemi ile bükülmelidir ki Firmamız bunu büyük bir incelikle yapar.

Firmamızın Kolon ana tesisatı uygulamasında özen gösterdiği konular nelerdir?

  1. Asma tavan iç uygulaması
  2. Duman bacası
  3. Asansör boşluğu
  4. Üstü kapalı bina aydınlığı içinden geçirilmemek

Kolon ana tesisat borusu güçsüz bir akımla 220 V gerilimle oluşan elektriklerde en az 15-20 cm, kuvvetli oluşan bir akımla 380 V cm olmakta.

Bina kolon hattı havalandığı halde gazın toplanması mümkün.

Kolon tesisatı sağlam mıdır?

           Kaynaklı ana kolon tesisatı döşeme sırasında şirketimiz koruyucu boruyu içinden geçirerek sağlam bir yapı oluşturur. Kolon tesisatı çapına bakacak olursak uygun aralıktaki borularla döşenmeli. Kullanılacak kelepçe seçenekleri ile de duvarlara sağlam çelik dübellerle sabitlemektedir. Bu sayede uzun vadeli kullanıma sahip olacaktır. Sizde firmamıza gelerek gerekli yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

Firmamız gerekli kalitedeki ürünleri kullanarak doğru secimler yapar. Firmamıza gelerek sizlerde kaliteden yararlanabilirsiniz. Firmamız tesisat konusunda en iyisi olmayı başarmış ve en iyisi olduğunu kanıtlamıştır. Bu sayede en güvenilir olma özelliği kazanmıştır. Sizin de böyle bir sorununuz varsa sizde firmamıza gelerek sorundan kurtulabilirsiniz. Firmamız son günlerin en konuşulan ve beğenilen bir şirket olma özelliği kazanmıştır. Tesisat işleri uzun uzun saat alması açısından güç bir iştir. Güvenilir bir firmayla çakışmayı elbette herkes ister. Böylelikle soruna kökten çözüm bulur. Sizlerde şirketimize güvenin.