0532 217 93 52

W

Hakkımızda

Samet doğalgaz servisi olarak müşterilerde yarattığı güven duygusunu marka değerinde benimseyerek hizmet, konfor ve yenilikçi gibi birçok özellikleri ve güven duygusuyla pekiştirerek müşterilerimizden gelen memnuniyetle geleceğe emin adımlar atmayı hedefliyoruz.

  Samet Doğalgaz Servisi Hizmetlerimizi Nelerdir?

            Samet doğalgaz servisi  olarak hizmetlerimiz doğalgaz tesisatı birim içi, Radyatör kombi kurulum ve değişim, Kat kalorifer, Doğalgaz tesisatı ana hat, su tesisatı tamiri, hidrofor tesisatı kurlum ve değişim, merkezi ısıtma sistemi, kurulum ve değişim, kombi radyatör bakım ve onarımı, merkezi ısıtma bakım ve onarımı, merkezi kalorifer sistemi bakım ve onarımı hidrofor tesisatı bakım ve tamiri gibi tüm ısı sistemlerinin hizmetlerini vermekteyiz.

  Samet doğalgaz Servisi Olarak Neler Yapıyoruz?

            Servisimiz doğalgaz gaz ve ısı sistemleri ile çalışan cihazları bakım onarım hizmetlerini vermekte. Kombilerde olası birçok sorunu önlemek için 7/24 saat boyunca hizmete açığız. Doğalgaz yetkili servisi olarak müşterilerimize söyleyeceğimiz en güzel söz doğal gaz servisi ile korunmak arıza için çağırmaktan her zaman avantajlı olacaktır.

 Kombilerin yıllık bakıma ihtiyaç duyduklarını tüm tüketiciler farkındadır. Periyodik aralıklarla bakım yaptırmak kombinin çalışma verimini düşürmeyecek, düşük ayar ile daha verimli çalışmasını sağladığı gibi ileride meydana gelebilecek arızalarında önüne geçmiş olacaktır.

             Samet doğalgaz yetkili servisi olarak tüm marka kombilerin yıllık bakımlarını kısa sürede yapmakta ve müşterilerimize gerekli bilgileri vermekteyiz. Yetkili servis olarak ısıtma sektörü konusunda kendisini son derece ispatlamış uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız. Firma olarak müşteri talepleri doğrultusunda en uygun ve kalıcı çözümü sunarak çalışmalarımız hızlı ve aralıksız devam etmektedir. Müşterilerimize söz verdiğimiz zamanda tamamlayarak teslim ettiğimizi hizmetlerimiz ve ürünlerimiz müşteri memnuniyetini sağlamak işimize ve müşterimize verdiğimiz önemi ifade etmektedir Doğalgaz servisi olarak her türlü doğalgaz şikâyetlerinde 0 müşteri memnuniyeti ile maksimum 12 saatte kalıcı çözüme kavuşturmak hedefimizdir.

            Yılların vermiş olduğu birikim tecrübe bizlere kalite güven ve yenilikçi olmayı öğretmiş ve müşterilerin güveni firmamızı marka haline getirmiştir. Servisimizde tüm çalışanlarımız uzman müşteri kıymetini bilen saygılı bireylerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon uzaklığındayız. Her türlü doğalgaz sorunlarınız için Samet doğalgaz servisi showroomumuza bekliyoruz.